Statybos brokas

     
 1. Dainius pasakė,

  Garažuose labai daug atšokusių plytelių. Reikia organizuoti garažų valymą ir plytelių perklojimą.

 2. Omnitelio antena pasakė,

  Reikėtų nuo namo pašalinti Omnitelio bazinės stoties anteną.

 3. Lina pasakė,

  Teisingai, juk antenos galinga spinduliuotė žaloja mūsų ir mūsų vaikų sveikatą. Kodėl niekas neklausė gyventojų sutikimo? Vadinasi, rinksim parašus iš naujo, kad ją nukeltų.

 4. Linai pasakė,

  Lina, jei nedalyvavai kai klause tai tavo problema.

 5. Lina pasakė,

  Praėjusią savaitę Mobustos darbininkai (tikriausiai tingėdami iki reikiamos vietos užlipti nuo pirmo aukšto šachtoje esančiomis kopėčiomis) išgadino Žukausko 4 namo laiptinės sienas, išpjaudami didžiules skyles (viena jų - apie kv. metro dydžio) į vamzdžių šachtą tarp 7 ir 8 aukšto. Tvarkė 8 аukšte esančio buto šildymo vamzdžius, o skyles taip ir paliko. Prasidėjus šalčiams visa laiptinės šiluma išeina į šachtą. O juk už laiptinių šildymą mokame mes visi. Kaip išreikalauti, kad užtaisytų? Juk dar reikės ir sienų dažus priderinti. Mobusta saviškiams ko gero algų nelabai moka, tai neturi svertų darbininkus paspausti. Ar mes turėsim tai atlikti iš bendrijos lėšų? Reikia nedelsiant spręsti problemą, nes daug mokėsim už šildymą, kuris šildo dangų. Prašau valdybos kuo skubiau svarstyti šį klausimą.

 6. Andrius pasakė,

  Laba diena, kalbėjau su Mobusta ir jie pasakė, kad laukia kol jų darbininkai baigs savo objektą ir atvažiuos pas mus tvarkyti visų skylių ir kitų statybos brokų.

 7. Stogo problema. Kaip isspresti sia beda? pasakė,

  Laba diena,

  Jau keletas metu kaip budami virsutinio auksto buto gyventojai esame apliejami.
  Problema jau pries pora metu buvo eskaluota: pirmininkui, nama administruojanciai imonei bei Mobustai, bet tai ir niekas ir nebuvo padaryta.
  Nors daug kas ir buvo zadeta..

  Kiekviena ziema kuomet prisninga ir pradeda atsilineti, del uzsalancios ylajos esancios ant namo stogo, musu butas yra uzliejamas vandeniu, tuomet reikia
  skambinti namo priziurinciai imonei ir jiems pradauzius ledus bei pravalius truputi sniega, tam kartui ir “viskas isssisprendzia”.

  Taip pat atejus stipriam lietui, buna tas pats…

  Istikruju neimano taip gyventi kai nezinai kada sekncio “potvynio namuose” tiketis.
  Ar galima kaip nors butu isspresti sia problema? Nezinau ar cia nama administruojanti bendrove yra kalta, kad prastai priziuri ylajas, ar cia statytos brokas ar dar kazkas.
  Bet kazkoks galimas sprendimas turetu buti ir kazkaip reikia sita problema isspresti. Be to as manyciau kad mes nesame turbut vieninteliai gyventojai kurie susiduria su sia problema.

  Pagarbiai,
  Erikas Visockis
  Zukausko 4-11

 8. Teka vanduo pasakė,

  Vanduo sunkiasi į garažų boksus . kasdien po 10-12: litrų reikia išleisti !!! Kada tvarkytis ?¿??

 9. Teka vanduo pasakė,

  Kada nustos tekėti vanduo garažų boksuose? Nurodykite savo telefono numerį !!!

Komentuokite

authimage