Svetainių idėjos

 

 

 

CV portalas. 1

Kūrybinis portalas. 2

Asmeninės nuomonės ir saviraiškos portalas. 2

Bendraminčių klubas. 2

Būsimo milijonieriaus portalas. 2

Augintinio portalas. 2

Vaiko svetainė. 3

Nuotraukų albumas. 3

Jūsų dokumentai internete. 3

Skelbimo svetainė. 3

Svetainė apie teikiamas paslaugas. 3

Gaminio svetainė. 3

Biografijos svetainė. 3

Giminės portalas. 4

Įmonės portalas. 4

 

 

 

 

CV portalas

Galite turėti savo CV svetainę su Orbiteka. Ne paslaptis, kad sunkmečio metu tampa didelė konkurencija norint gauti darbo vietą. Darbo vieta yra labai vertinama. Paskelbus savo gyvenimo aprašymą (CV) – galima lengvai netekti, to ką jau turi. Sprendimas – asmeninė svetainė. Joje pristatai save, ir tai neatrodo, kad esi nepatenkintas esama padėtimi. Atvirkščiai darbdavys bus priverstas labiau vertinti tave. Naudinga turėti asmeninę svetainę bei ją susikurti su Orbiteka.lt .

 

Kūrybinis portalas

Tavo eilės gali plisti internetu su Orbiteka. Eilėraščiuose atsispindi labai daug emocijų, kurie yra išreiškiami kitiems. Visgi, kiti turi galėti juos kažkaip gauti. Pavyzdžiui, savo keletą eilių galima pristatyti nemokamai. Tokiu būdu visi labiau Jus pažins. Kitas eiles apsaugoti slaptažodžiu. Dalindamas slaptažodžius mokamai ar nemokamai galėsi vertinti savo gerbėjų būrį. Su Orbiteka.lt gali turėti viešą svetainę, kuri plis internetu ir svetainę apsaugotą slaptažodžiu – pastaroji bus prieinama tik tiems, kuriems suteiksi leidimą.

 

 

Asmeninės nuomonės ir saviraiškos portalas

Tavo mintys gali būti pasiekiamos kitiems su Orbiteka. Jeigu kažką keisto ir neįprasto sugalvojai, tikriausiai pasaulyje yra dar tokių žmonių, kurie panašiai mąsto. Vienas mūšio lauke – ne karys. Tad reikia surasti tuos, kurie panašiai mąsto kaip Jūs. Parašykite savo mintis, požiūrį ir sudarykite sau galimybę susirasti bendraminčių. Pirmąjį žingsnį galima padaryti susikūrus svetainę Orbitekoje.

 

Bendraminčių klubas

Bendraminčių klubas gali tapti smagesnis su Orbiteka. Kartais tenka susitikti su žmonėmis dėl bendro tikslo, pavyzdžiui šokių mokykloje, kalbų kursuose… Jūsų įgūdžiai tobulės greičiau, jei galėsit tarpusavyje operatyviau bendrauti ir keistis informacija. Bendra svetainė leidžia turėti viską, kas tuo metu aktualu, ką norite perduoti ar gauti, pasidalinti. Bendraminčių klubas gali būti šokių pamokų, kalbų kurso, giminės, klasiokų, grupiokų, dailės ar muzikos pamokų ir visa kita, kur sieja bendros idėjos ir tikslai. Orbiteka.lt portalas leis turėti bendraminčių portalą, kad keistis informacija apie gyvenimo įvykius.

 

 

Būsimo milijonieriaus portalas

Kaip tapti milijonieriumi su Orbiteka? Pasiekti savo svajones, pirmiausia reikia jas realiai išreikšti. Pirmiausia  naudinga suformuluoti savo tikslus, suvokti silpnąsias ir stipriąsias puses. Svetainė leidžia keisti, pildyti esamą informaciją. Turimų žinių suvokimas – naudingas siekti asmeninei laimei. Tapk milijonieriumi susikūręs svetainę su Orbiteka.lt .

 

 

Augintinio portalas

Turite mielų augintinių? Šuniuką, kačiuką, žiurkėną ar ką kitą? Jūsų augintinis gali turėti savo svetainę, kurioje būtų talpinamos jo nuotraukos, gimtadieniai, smagiausių nutikimų akimirkos  ir kiti įdomūs gyvenimo įvykiai. Lai būna Jūsų augintinis dar labiau išskirtinis – turi savo svetainę!

 

 

Vaiko svetainė

Jūsų mažylis toks brangus, kad tikrai vertas svetainės Orbitekoje.

 

 

Nuotraukų albumas

Laikyk visas savo nuotraukas vienoje vietoje pasiekiamoje iš bet kurios pasaulio vietos. Orbitekoje tam yra skirtas nuotraukų albumas. Čia nuotraukos išliks net jei Jūsų kompiuteris bus pavogtas, užpultas virusų, sulaužytas ir t.t.

 

 

Jūsų dokumentai internete

Nusibodo su savimi nešiotis USB atmintinę? Susitikę su klientu pastebite, kad pamiršote svarbų dokumentą? Laikykite dokumentus Orbitekoje ir nebepateksite į nepatogias padėtis. Orbiteka neriboja vietą Jūsų dokumentams saugoti.

 

 

Skelbimo svetainė

Turite daug prekių? Norite turėti savo prekių katalogą? Turėkite prekių katalogą su Orbiteka ir visas jas reklamuosite internete.

 

 

Svetainė apie teikiamas paslaugas

Dirbate pagal verslo liudijimą arba be jo? Esate puikus statybininkas, santechnikas, mechanikas ar mokate dar ką kita? Būkite Orbitekoje ir ji suras Jums klientų.

 

Gaminio svetainė

Kažką gaminate bet nesiseka jo parduoti? Įdėkite informacijos apie jį į Orbiteką ir surasite žmonių, kuriems jo reikia.

 

 

Biografijos svetainė

Jūsų giminėje buvo žymus žmogus? Ar tiesiog pažinojote tokį žmogų apie kurį negalite nepapasakoti pasauliui. Sukurkite jam svetainę ir papasakokite apie jį taip kaip norite.

 

 

Giminės portalas

Giminės susitikimai būna labai retai ir mes žinome kada. Susitikite su savo gimine dažniau ir ne tik liūdnoje aplinkoje. Bendraukite visi kartu Orbitekoje, dalinkitės nuotraukomis, laimėmis ir puikiais patarimais.

 

 

Įmonės portalas

Esate maža įmonė ir nenorite išleisti didelių sumų svetainei. Per kelias minutes turėkite svetainę Orbitekoje ir prisistatykite potencialiems klientams.