http://www.orbiteka.lt/Kaip-paciai-susikurti-internetini-puslapi.html


Kaip pačiai susikurti internetinį puslapį?

Pirmiausia sugalvok savo svetainės idėją. Jeigu tu ją turi, gali praleisti šį žingsnį. Visas kilusias mintyse idėjas susirašyk ant popieriaus. Tada atrink, kurios pasirodė įdomesnės. Pasitark su draugais, kuri yra tinkamiausia tavo internetinei sveiteinei. Tada pagalvok kam skirta bus svetainė. Kokie žmonės turėtų susidomėti tavo svetainės turiniu? Tokios svetainės kaip Google ar MSN yra bendriausios kaip tik begali būti. Tau reiktų labai tikslios ir aiškios, tik taip pasieksi sėkmę. Tai gali būti taip tiksliai, kad net skirta parduoti konkretų namą ar automobilį.

Aprašyk savo svetainę. Pagal aprašymus įvairios paieškos sistemos (Google, Yahoo, MSN ir kt.) galės rasti tavo svetainę. Kuo tiksliau papasakosi savo idėją , tuo didesnė tikimybė, kad tave rast tavim susidomėję žmonės. Juk tavo tikslas, kad rastų tave tie, kurių tau reikia.

Užregistuok savo svetainę. Žmones domina konkretus turinys, tad jie paprastai susitaiko su tuo, koks yra svetainės dizainas, net ir su tuo, kad svetainėje yra reklama. Taigi nelabai svarbu kokio sudėtingumo bus iš dizaino pusės bus svetainė. Taigi tu gali pasinaudti jau padarytais svetainių variantais (tau nereiks nei HTML, nei CSS ar PHP žinių). Dizaino variantų yra daug internete. Svarbiausia pasidomėti ar svetainių tiekėjas yra pasirįžęs laikyti tavo svetainę, tiek kiek tau reikia, t.y. kad vieną dieną dėl techninių kliūčių nenustotų teikęs paslaugų. Šiuo metu (2010) labai daug tiekėjų teikia neriboto kiekio vietas ir paslaugas. Vienas iš neriboto kiekio tiekėjų, nereiklaujančiu specialiųjų žinių yra www.orbiteka.lt .

Sugalvok svetainei pavadinimą. Užregsitruok savo vartotoją pagal jau sugalvotą pavadinimą. Aktyvuok savo svetainę. Išsirink patinkančią temą. Paprastai užtenka vadovautis registracijos puslpiuose nurodytais etapais. www.orbiteka.lt užtenka užpildyti vieną ragistracijos langą, ir jau užregistruota. Kitur gali tekti užpildyti daugiau laukų.

Sukelk turimą informaciją. Ir tavo svetainė paruošta.

Dabar ją reikia pradėti reklamuoti standartinėmis priemonėmis. Ją reikia pranešti paieškos mašinoms. Tiekėjas www.orbiteka.lt – tai padaro už tave (net prideda tavo elektroniniame pašte tavo svetainės internetinį adresą).

Toliau reikia raklamuoti pačiam. Pasakoti pažįstamiems realybėje ir ineternete. Pasidaryti vizitines korteles (www.orbiteka.lt yra toks įrankis) su svetainės adresu. Jas dalinti. Prikabinti svetainės adresą savo elektroniniame pašte.


---
Jūs galite patalpinti šią informaciją nemokamai į savo blogą, svetainę ar internetinį dienoraštį bei portalą, bet TIKTAI nukopijavęs be pakeitimų. Taip pat privalote įdėti autorinių teisių tekstą:

„Copyright (C) 2010, www.orbiteka.lt. Visos teisės saugomos. Leidžiama šią informaciją perspausdinti savo svetainėje be pakeitimų, jeigu įdedamas šis autorystės teisių tekstas su veikiančia internetine nuoroda.“